História

​​​

žiarovka


Vznik firmy


2005

Firma VAMAP vznikla v roku 2005 získaním Koncesnej listiny na prevádzkovanie Technickej služby, po ukončení činnosti inej firmy, kde sme nadobudli skúsenosti s bezpečnostnými systémami a aplikáciami od roku 1997, kedy sme nadviazali spoluprácu s firmou Jablotron Slovakia s.r.o v oblasti aplikácie, sprvu autoalarmov a neskôr aj objektových systémov. V súčasnosti pôsobíme výlučne iba v oblasti objektovej techniky, keďže naším cieľom je poskytovať čo najkvalitnejšie služby, nie je možné súčasne sledovať a držať krok so súčasnými modernými trendmi v oblasti autotechniky aj objektovej techniky, rozhodli sme sa zamerať svoju činnosť len na objektovú techniku, aby sme boli čo najspoľahlivejším partnerom Vašej bezpečnosti.

Licencia


Získanie licencie 


2006

V roku 2006 sme po legislatívnych zmenách získali Licenciu Krajského riaditeľstva Policajného zboru na prevádzkovanie Technickej služby na ochranu majetku a osôb, ktorá plne nahradila a zrušila platnosť Koncesnej listiny. Jedine firmy vlastniace túto Licenciu a preverené Ministerstvom vnútra, skrz Krajské riaditeľstvá PZ sú oprávnené dodávať a inštalovať bezpečnostné technológie na ochranu majetku a osôb. Preto pri výbere inštalačnej firmy vždy dbajte na to, aby subjekt ktorému zveríte do rúk ochranu seba či svojho majetku bol subjektom, ktorý je skutočne preverený, bezúhonný a spoľahlivý. Na tomto odkaze si po zadaní IČO, alebo mena spoločnosti či subjektu, ktorý Vám ponúka služby Technickej ochrany majetku zistíte, či vlastní licenciu, alebo nie.

KONTROLA LICENCIE

Diplom


Získanie ocenenia


2012

Firma VAMAP získala v roku 2012 DIPLOM od partnerskej firmy JABLOTRON Slovakia s.r.o. za umiestnenie medzi najlepšími predajcami výrobkov na Slovensku v roku 2011.

Diplom


Získanie ocenenia


2012

Firma VAMAP získala v roku 2012 DIPLOM od partnerskej firmy JABLOTRON Slovakia s.r.o. za umietnenie medzi najlepšími predajcami výrobkov na Slovensku v roku 2012.

osvedčenie


Osvedčenie o školení


2012

Firma VAMAP získala v roku 2012 Osvedčenie o odbornom školení inteligentnej elektroinštalácie iNELS od partnerskej firmy ELKO EP, s.r.o..

oprávnenie


Oprávnenie


2013

Technická nšpekcia a.s. udelila v Košiciach dňa 28.2.2013 OPRÁVNENIE na opravu vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu:
OU - oprava a údržba
R - rekonštrukcia
M - montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky

Certifikát


Certifikát - Profesionálny partner


2013

TSS Group a.s. udelila firme VAMAP certifikát- Profesionálny partner pre navrhy, inštalácie, opravy a revízie systému STK TSS.

Jablotron


Certifikát - Montážny partner


2013

Firma JABLOTRON udelila firme VAMAP certifikát- Montážny partner

​​

skokan roka


Skokan roka


2013

Jablotron Slovakia s.r.o. udeľuje ocenenie SKOKAN ROKA firme Valentín Mazur - VAMAP Michalovce
za najvýraznejší nárast predaja výrobkov na Slovensku v roku 2013

diplom


KELine Authorized Planner, Installer


2014

Získaný certfikát pre plánovanie a inštaláciu štruktúrovaných kábelových systémov. KELine® je zhmotnením nového revolučného pohľadu na štruktúrované kabeláže. KELine® je zárukou kvality kompletného riešenia vrátane inštalačných prác prostredníctvom siete pravidelne preškolovaných inštalačných firiem s certifikátom. 
Vieme zabezpečit meranie certifikačným prístrojom.

 

pristroje

certifikát


Certifikát - odborné školenie


2014

Tento certifikát potvrdzuje, že Valentín Mazur - VAMAP úspešne absolvoval odborný kurz zameraný na aplikácie elektronických zabepečovacích systémov vyrábaných a dodávaných spoločnosťou JABLOTRON.

certifikát


Certifikát - SONY


2015 

Tento certifikát potvrdzuje, že Valentín Mazur - VAMAP úspešne absolvoval školenie inštalácie a opravy systému SONY.

certifikát

 


Certifikát - DAHUA


2015

Tento certifikát potvrdzuje, že Valentín Mazur - VAMAP úspešne absolvoval školenie inštalácie a opravy systému DAHUA.

certifikát


Certifikát - AVIGILON


2015

Tento certifikát potvrdzuje, že Valentín Mazur - VAMAP úspešne absolvoval školenie inštalácie a opravy systému AVIGILON.

certifikát


Certifikát - DAHUA Level 2.


2015

Tento certifikát potvrdzuje, že Valentín Mazur - VAMAP úspešne absolvoval školenie návrhy, inštalácie a opravy systémov DAHUA Level 2.

diplom


Diplom- Významný montážny partner


2015

Udelený diplom s titulom Významný montážny partner. Za úspešnú spoluprácu v roku 2014

certifikát

 


Certifikát -Dôveryhodná Firma


2016

Certifikát Dôveryhodná firma je vydaný len tým spoločnostiam, ktoré sa môžu pochváliť tým, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov.

 

licencia


Diplom - Za úspešnú spoluprácu v roku 2016


2016

Získaný titul: Významný montážny partner za úspešnú spoluprácu za rok 2016.

V skratke

 • 2005  vznik firmy
 • 2006  získanie licencie
 • 2012  získanie ocenenia za rok 2011
 • 2012  získanie ocenenia za rok 2012
 • 2012  Osvedčenie o školení
 • 2012  Oprávnenie
 • 2013  Certifikát - Profesionálny partner
 • 2014  KE Line Certifikovaný projektant a montážnik
 • 2014  Certifikát - Odborné školenie
 • 2015  Certifikát - SONY
 • 2015  Certifikát - DAHUA
 • 2015  Certifikát - AVIGILON
 • 2015  Certifikát - DAHUA Level 2
 • 2015  Diplom - Významný montážny partner
 • 2016  Certifikát - Dôveryhodná Firma
 • 2016  niekoľko desiatok spokojných zákazníkov

Za obdobie od vzniku až dodnes máme za sebou niekoľko desiatok inštalácií rôzneho rozsahu. Na naše systémy poskytujeme nadštandardnú záruku, rýchly a kvalitný servis. Budeme radi, ak sa aj vy pridáte do rodiny našich spokojných zákazníkov a budeme ešte radšej ak o svoje spokojnosti poviete svojím blízkym či známym.