Ďalšie činnosti

Naša firma sa zaoberá aj nasledujúcimi činnosťami

Zabezpečujeme všetky činnosti od dodávky materiálu, až po samotnú inštaláciu a oživenie elektroinštalácie v komerčných aj nekomerčných objektoch aj rodinných domoch. Je jedno či sa jedná o novostavbu, alebo rekonštruovanú novú budovu.

Typickým prípadom je realizácia týchto systémov napr. na novostavbe rodinného domu

Elektroinštalácia

Osadenie rozvádzača, inštalácia káblov do stien resp. podláh a stropov, osadenie elektroinštalačných krabíc, osadenie a zapojenie istiacich prvkov, vypínačov zásuviek a svietidiel.
Viac informácií nájdete na podstránke INTELIGENTNÉ ELEKTROINŠTALÁCIE

Zabezpečovací systém

Osadenie káblov (ak sú potrebné), inštalácia ústredne, jednotlivých detektorov(snímače pohybu, snímače otvorenia okien a dverí, snímače rozbitia skla, snímače úniku dymu a plynu, snímače zaplavenia atď.), inštalácia ovládacích klávesníc, sirény, GSM resp. telefónneho komunikátora, a samozrejmosťou je aj pripojenie na Pult centralizovanej ochrany či už štátnej alebo mestskej Polície, alebo na Pult Súkromnej bezpečnostnej služby (Michalovce a okolie – LUCUS spol. s r.o.)

Kamerový systém

osadenie kabeláže, zdrojov kamier, DVR zariadenia(digitálny video rekordér- záznam na pevný disk ako v počítači), inštalácia samotných kamier, spustenie do prevádzky, inštalácia klientskych softvérov pre vzdialené monitorovanie cez internet na notebook, resp. iPhone, Android phone, Black Berry, ale aj na Windows PDA.

Malá domáca resp. firemná sieť

Montáž štruktúrovanej kabeláže, dodávka a montáž koncových zásuviek, dodávka, montáž a konfigurácia aktívnych prvkov(routre, switche) aj VPN prístup do siete cez internet.

Elektrické videovrátniky

Inštalácie kabeláže, zdrojovej časti vonkajšej aj vnútornej komunikačnej jednotky konfigurácia interkomových volaní, volania na správcu objektu, domáce aj firemné dorozumievacie zariadenia inštalované pri vchodoch do budov, prístup aj cez čipovú RFID kartu( tá istá sa dá použiť na ovládanie dodaného zabezpečovacieho systému, aj s pamäťou zvonení(systém si ukladá fotografie ak niekto zazvoní na Váš zvonček a Vy si môžete pozrieť kto Vás navštívil v čase Vašej neprítomnosti.

Pohony brán

Dodávka a montáž elektrických pohonov garážových (sekčných aj výklopných) brán a prístupových brán do objektov či už krídlových, ale aj posuvných – možnosť ovládania jedným diaľkovým ovládačom ktorý ovláda zabezpečovací systém na Vašom objekte, garážovú ale aj vchodovú bránu- odpadá nosenia množstva ovládačov pre rôzne systémy vo Vašom objekte, samozrejmosťou je aj možnosť ovládania prezvonením z autorizovaného mobilného telefónu.

Montáž televíznych rozvodov

V objekte či už pre digitálnu satelitnú, alebo terestriálnu televíziu, alebo aj pre fiberTV, mágioTV, atď. aj do viacerých miestností